Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > اختتامیه نمایشگاه استانی هفته پژوهش و فناوري پیش از ظهر روز پنجشنبه 26 آذرماه با حضور رئيس واحد استاني، مدیران دستگاه‌های اجرائی و روسای مراكز استان در سالن نمايشگاه هاي دائمي زاهدان برگزار گردید.

 


  چاپ        ارسال به دوست

اختتامیه نمایشگاه استانی هفته پژوهش و فناوري پیش از ظهر روز پنجشنبه 26 آذرماه با حضور رئيس واحد استاني، مدیران دستگاه‌های اجرائی و روسای مراكز استان در سالن نمايشگاه هاي دائمي زاهدان برگزار گردید.

اختتامیه دومین نمایشگاه استانی هفته پژوهش و فناوري پیش از ظهر روز پنجشنبه 26 آذرماه با حضور رئيس واحد استاني، مدیران دستگاه‌های اجرائی و روسای مراكز استان در سالن نمايشگاه هاي دائمي زاهدان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان سيستان و بلوچستان، ابتداي این مراسم با تلاوت آيات نوراني قرآن مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران همراه بود در ادامه اين مراسم دكتر رضايي ضمن خیر مقدم به حضار، به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش و فناوري به تلاشگران این عرصه  تبریک و تهنیت عرض نمودند و از رؤساي مراكز و دست اندركاران برپايي غرفه ها برای فعالیت‌هایی که در اين هفته داشته‌اند تشکر و قدردانی كردند. ايشان همچنين توضيحاتي در مورد پژوهش و فناوري ايراد نمودند. در پايان اين نمايشگاه از کارآفرینان برتر، پژوهشگران، غرفه های برتر، مخترعین و اساتیدی که کارگاه های آموزشی برگزار نمودند تقدیر و تجلیل به عمل آمد.


١٤:٢٥ - ٢٨ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٣٦٣    /    تعداد نمایش : ١٣٥٥